UHE1H101MPD
Partnumber:
UHE1H101MPD
Manufacturer:
Nichicon
products.category:
C/R/E
Availability:
10000 in stock
Package
Cap Aluminum Lytic 100uF 50V 20% (8 X 11.5mm) Radial 3.5mm 555mA 7000h 105°C Bulk