UHE1H471MHD3TN
Partnumber:
UHE1H471MHD3TN
products.category:
C/R/E
Availability:
10000 in stock
Package
Cap Aluminum Lytic 470uF 50V 20% (16 X 15mm) Radial 7.5mm 1690mA 10000h 105°C Ammo