UHE1H471MHD6
Partnumber:
UHE1H471MHD6
Manufacturer:
Nichicon
products.category:
C/R/E
Availability:
10000 in stock
Package
Cap Aluminum Lytic 470uF 50V 20% (12.5 X 20mm) Radial 5mm 1660mA 10000h 105°C Bulk