UHE1V471MPD
Partnumber:
UHE1V471MPD
Manufacturer:
Nichicon
products.category:
C/R/E
Availability:
10000 in stock
Package
Cap Aluminum Lytic 470uF 35V 20% (10 X 20mm) Radial 5mm 1400mA 7000h 105°C Bulk