UHE1V681MHD3
Partnumber:
UHE1V681MHD3
Manufacturer:
Nichicon Corporation
products.category:
IC CHIPS
Availability:
10000 in stock
Package
Aluminum Electrolytic Capacitor, Polarized, Aluminum (wet), 35V, 20% +Tol, 20% -Tol, 680uF, Through Hole Mount, RADIAL LEADED, ROHS COMPLIANT