UHE2A471MHD
Partnumber:
UHE2A471MHD
products.category:
C/R/E
Availability:
10000 in stock
Package
Cap Aluminum Lytic 470uF 100V 20%( 16 X 35.5mm) Radial 7.5mm 1900mA 10000h 105°C Bulk