UHM0J182MPD
Partnumber:
UHM0J182MPD
Manufacturer:
Nichicon Corporation
products.category:
C/R/E
Availability:
1373 in stock
SKU:
UHM0J182MPD
Package
Cap Aluminum Lytic 1800uF 6.3V 20% (8 X 20mm) Radial 3.5mm 1950mA 2000h 105C Bulk