UHM1C102MPD6
Partnumber:
UHM1C102MPD6
Manufacturer:
Nichicon
Availability:
10000 in stock
Package
Cap Aluminum Lytic 1000uF 16V 20% (8 X 20mm) Radial 3.5mm 1870mA 2000h 105°C Bulk