UHM1C471MPD
Partnumber:
UHM1C471MPD
Manufacturer:
Nichicon
Availability:
1864 in stock
SKU:
UHM1C471MPD
Package
Cap Aluminum Lytic 470uF 16V 20% (8 X 11.5mm) Radial 3.5mm 1140mA 2000h 105°C Bulk