UHV1E151MED
Partnumber:
UHV1E151MED
Manufacturer:
Nichicon Corporation
products.category:
others
Availability:
1024 in stock
SKU:
UHV1E151MED
Package
Cap Aluminum Lytic 150uF 25V 20% (6.3 X 11mm) Radial 2.5mm 550mA 5000h 105°C Bulk