UHV1V470MDD
Partnumber:
UHV1V470MDD
Manufacturer:
Nichicon Corporation
products.category:
C/R/E
Availability:
10000 in stock
Package
Cap Aluminum Lytic 47uF 35V 20%( 5 X 11mm) Radial 2mm 360mA 5000h 105°C Bulk