UHW1C102MPD
Partnumber:
UHW1C102MPD
Manufacturer:
Nichicon
products.category:
C/R/E
Availability:
10000 in stock
Package
Cap Aluminum Lytic 1000uF 16V 20% (10 X 16mm) Radial 5mm 2000mA 10000h 105°C Bulk