UKL0J471MPD
Partnumber:
UKL0J471MPD
Manufacturer:
Nichicon
products.category:
C/R/E
Availability:
1405 in stock
SKU:
UKL0J471MPD
Package
Cap Aluminum Lytic 470uF 6.3V 20%( 10 X 12.5mm) Radial 5mm 390mA 2000h 85°C Bulk