UKL1C470MEDANA
Partnumber:
UKL1C470MEDANA
Availability:
10000 in stock
Package
Cap Aluminum Lytic 47uF 16V 20%( 6.3 X 11mm) Radial 2.5mm 140mA 1000h 105°C