ULD2G1R5MED1TD
Partnumber:
ULD2G1R5MED1TD
Manufacturer:
Nichicon Corporation
products.category:
Diode Dynamics
Availability:
10000 in stock
Package
CAP ALUM 1.5UF 20% 400V RADIAL