ULD2G4R7MPD1TD
Partnumber:
ULD2G4R7MPD1TD
Manufacturer:
Nichicon
products.category:
C/R/E
Availability:
10000 in stock
Package
Cap Aluminum Lytic 4.7uF 400V 20% (10 X 12.5mm) Radial 5mm 61mA 15000h 105°C Ammo