ULE-3.3/20-D12N-C
Partnumber:
ULE-3.3/20-D12N-C
Manufacturer:
Murata Manufacturing
products.category:
MODULES
Availability:
10000 in stock
Package
Module DC-DC 12VIN 1-OUT 3.3V 20A 66W 6-Pin 1/8-Brick