ULN2003V12S16-13
Partnumber:
ULN2003V12S16-13
Manufacturer:
Diodes Incorporated
products.category:
IC CHIPS
Availability:
10000 in stock
Package
Darlington Transistors 7-Ch Relay Load Sink 20V 100mA Driver