ULR2E150MNL1GS
Partnumber:
ULR2E150MNL1GS
Manufacturer:
Nichicon
products.category:
C/R/E
Availability:
10000 in stock
Package
Cap Aluminum Lytic 15uF 250V 20% (10 X 10mm) SMD 50mA 3000h 105°C Automotive T/R