ULR2G4R7MNL1GS
Partnumber:
ULR2G4R7MNL1GS
Availability:
10000 in stock
Package
Cap Aluminum Lytic 4.7uF 400V 20% (8 X 10mm) SMD 35mA 3000h 105°C Automotive T/R