ULR2G8R2MNL1GS
Partnumber:
ULR2G8R2MNL1GS
Availability:
10050 in stock
Package
Cap Aluminum Lytic 8.2uF 400V 20% (10 X 10mm) SMD 50mA 3000h 105°C Automotive T/R