ULR2H2R7MNL1GS
Partnumber:
ULR2H2R7MNL1GS
Availability:
10000 in stock
Package
Cap Aluminum Lytic 2.7uF 500V 20% (8 X 10mm) SMD 20mA 3000h 105°C Automotive T/R