ULR2H3R9MNL1GS
Partnumber:
ULR2H3R9MNL1GS
Availability:
10000 in stock
Package
Cap Aluminum Lytic 3.9uF 500V 20% (10 X 10mm) SMD 35mA 3000h 105°C Automotive T/R