ULR2W6R8MNL1GS
Partnumber:
ULR2W6R8MNL1GS
Availability:
10000 in stock
Package
Cap Aluminum Lytic 6.8uF 450V 20% (10 X 10mm) SMD 40mA 3000h 105°C Automotive T/R