ULS-12/8.3-D48N-C
Partnumber:
ULS-12/8.3-D48N-C
Manufacturer:
MURATA POWER SOLUTIONS
products.category:
MODULES
Availability:
1000000 in stock
Package
Module DC-DC 48VIN 1-OUT 12V 8.3A 99.6W 8-Pin 1/16-Brick T/R/Tray