ULS-3.3/30-D48N-C
Partnumber:
ULS-3.3/30-D48N-C
Manufacturer:
Murata Manufacturing
products.category:
others
Availability:
10000 in stock
Package
Module DC-DC 48VIN 1-OUT 3.3V 30A 99W 8-Pin 1/16-Brick