ULS-5/20-D48N-C
Partnumber:
ULS-5/20-D48N-C
Manufacturer:
Murata Manufacturing
products.category:
others
Availability:
10000 in stock
Package
Module DC-DC 48VIN 1-OUT 5V 20A 100W 8-Pin 1/16-Brick T/R/Tray