ULV2D270MNL1GS
Partnumber:
ULV2D270MNL1GS
Manufacturer:
Nichicon
Availability:
10000 in stock
Package
Cap Aluminum Lytic 27uF 200V 20% (10 X 13.5mm) SMD 70mA 10000h 105°C Automotive T/R