ULV2E180MNL1GS
Partnumber:
ULV2E180MNL1GS
Manufacturer:
NICHICON
products.category:
C/R/E
Availability:
100000 in stock
Package
Cap Aluminum Lytic 18uF 250V 20% (10 X 13.5mm) SMD 55mA 10000h 105°C Automotive AEC-Q200 T/R