ULV2W5R6MNL1GS
Partnumber:
ULV2W5R6MNL1GS
Manufacturer:
Nichicon
products.category:
C/R/E
Availability:
10000 in stock
Package
Cap Aluminum Lytic 5.6uF 450V 20% (10 X 10mm) SMD 40mA 10000h 105°C Automotive T/R