ULW3-47RJA1
Partnumber:
ULW3-47RJA1
Manufacturer:
TT Electronics
products.category:
C/R/E
Availability:
10000 in stock
Package
Res Wirewound 47 Ohm 5% 3W ±200ppm/°C Cement AXL Ammo