Partnumber: UMA1H220MDD
Manufacturer: Nichicon
products.category: C/R/E
Availability: 394 in stock
SKU: UMA1H220MDD
decrease increase
Package Cap Aluminum Lytic 22uF 50V 20% (8 X 5mm) Radial 2.5mm 52mA 2000h 85°C Bulk