UMJ316AB7225KLHT
Partnumber:
UMJ316AB7225KLHT
Manufacturer:
Taiyo Yuden
products.category:
others
Availability:
10000 in stock
Package
Cap Ceramic 2.2uF 50V X7R 10% Pad SMD 1206 125°C Automotive T/R