UMK105B7104KV-FR
Partnumber:
UMK105B7104KV-FR
Manufacturer:
Taiyo Yuden
products.category:
C/R/E
Availability:
10000 in stock
Package
Cap Ceramic 0.1uF 50V X7R 10% Pad SMD 0402 125°C T/R