UMK105CH470JV-F
Partnumber:
UMK105CH470JV-F
Manufacturer:
Taiyo Yuden
products.category:
C/R/E
Availability:
100000 in stock
Package
Cap Ceramic 47pF 50V C0H 5% Pad SMD 0402 125°C T/R