UMK316B7105KL-T
Partnumber:
UMK316B7105KL-T
Manufacturer:
Taiyo Yuden
products.category:
C/R/E
Availability:
10000 in stock
Package
Cap Ceramic 1uF 50V X7R 10% Pad SMD 1206 125°C T/R