UMK325AB7106KM-P
Partnumber:
UMK325AB7106KM-P
Manufacturer:
Taiyo Yuden
products.category:
C/R/E
Availability:
10000 in stock
Package
Cap Ceramic 10uF 50V X7R 10% Pad SMD 1210 125°C T/R