UMT1C100MCD2
Partnumber:
UMT1C100MCD2
Manufacturer:
Nichicon
products.category:
C/R/E
Availability:
10000 in stock
Package
Cap Aluminum Lytic 10uF 16V 20% (3 X 5mm) Radial 1mm 14mA 1000h 105°C Bulk