UMT1H100MDD
Partnumber:
UMT1H100MDD
Manufacturer:
Nichicon
products.category:
others
Availability:
708 in stock
SKU:
UMT1H100MDD
Package
Cap Aluminum Lytic 10uF 50V 20% (6.3 X 5mm) Radial 2.5mm 30mA 1000h 105°C Bulk