UNR-1.5/10-D3SM
Partnumber:
UNR-1.5/10-D3SM
Manufacturer:
Murata Manufacturing
products.category:
MODULES
Availability:
10000 in stock
Package
Module DC-DC 3.3VIN 1-OUT 1.5V 10A 25W 9-Pin Case C-18