UNR-2.5/10-D3SM-C
Partnumber:
UNR-2.5/10-D3SM-C
Manufacturer:
Murata Manufacturing
Availability:
10010 in stock
Package
Module DC-DC 3.3VIN 1-OUT 2.5V 10A 25W 9-Pin Case C-18