UNR-2.5/2-D5SM-C
Partnumber:
UNR-2.5/2-D5SM-C
Manufacturer:
Murata Manufacturing
Availability:
10000 in stock
Package
Module DC-DC 5VIN 1-OUT 2.5V 2A 5W 9-Pin Case C-17