UNR-3.3/3-D5-C
Partnumber:
UNR-3.3/3-D5-C
Manufacturer:
MURATA
Availability:
10000 in stock
Package
Module DC-DC 5VIN 1-OUT 3.3V 3A 9.9W 6-Pin Case C-7A