UNR-3.3/8-D5-C
Partnumber:
UNR-3.3/8-D5-C
Manufacturer:
MURATA/DATEL
Availability:
10000 in stock
Package
Module DC-DC 5VIN 1-OUT 3.3V 8A 26W 6-Pin Case C5A1