UP050CH221J-A-BZ
Partnumber:
UP050CH221J-A-BZ
Manufacturer:
Taiyo Yuden
Availability:
10000 in stock
Package
Cap Ceramic 220pF 50V CH 5% Axial 85°C Ammo