UP7534CMA5-15
Partnumber:
UP7534CMA5-15
Manufacturer:
uPI Semiconductor Corp
products.category:
Diode Dynamics
Availability:
10000 in stock
Package
IC, Voltage Regulator, Switch, Up7534Dma5, 2.7V to 5.5V, 1.5A, Sot23-5