UPC29M33T
Partnumber:
UPC29M33T
Manufacturer:
NEC
products.category:
Diode Dynamics
Availability:
884 in stock
SKU:
UPC29M33T
Package
LDO Regulator Pos 3.3V 0.5A 3-Pin(2+Tab) MP-3Z