UPD30210GD-167-MBB-A
Partnumber:
UPD30210GD-167-MBB-A
Manufacturer:
Renesas Electronics
products.category:
IC CHIPS
Availability:
10000 in stock
Package
MPU uPD30210 RISC 32bit 167MHz 3.3V 120-Pin PQFP