UPH2G151MHD6
Partnumber:
UPH2G151MHD6
Manufacturer:
Nichicon
products.category:
C/R/E
Availability:
10000 in stock
Package
Cap Aluminum Lytic 150uF 400V 20% (18 X 31.5mm) Radial 7.5mm 890mA 2000h 105°C Bulk