UPH2G221MHD
Partnumber:
UPH2G221MHD
Manufacturer:
Nichicon
products.category:
C/R/E
Availability:
10000 in stock
Package
Cap Aluminum Lytic 220uF 400V 20% (18 X 46mm) Radial 7.5mm 1200mA 2000h 105°C Bulk